KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 15286043
nr 1528 6043
Jan Ewemo
(f. 1938), Sverige
Färgetsning, Signerad, numrerad 24/25. Bildmått: 39x33 cm, yttermått inklusive ram: 58x49 cm
Jan Ewemo, svensk målare och grafiker född i Uppsala 1938.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 20 mars 2023
kl 20:22:47
15/3 16:25:47
20/3 19:10:40